شرایط و قوانین استفاده از اپلیکیشن

 1. کلیه حقوق مادی و معنوی نرم‌​افزار کیمیا و نشان​‌های تجاری آن برای دکتر رامین خدام محفوظ است. هر گونه استفاده غیرمجاز از نام، مطالب و مستندات و منابع نرم​‌افزار بدون مجوز کتبی از پدیدآورنده مطابق با قانون جرایم نرم​‌افزاری غیرمجاز تلقی می​گردد و پیگرد قانونی دارد.
 2. مجوز استفاده از نرم‌افزار طبق قرارداد فیمابین , تنها برای استفاده یک مشتری و به نام ایشان است. (مشتری لازم است دارای شخصیت حقیقی باشد) هر گونه کپی​‌برداری و سعی در نفوذ به داده​‌های نرم​‌افزار طبق قوانین نرم​‌افزاری حاکم بر جمهوری اسلامی ایران غیرمجاز تلقی می​گردد و علاوه بر پیگرد قانونی شرایط پشتیبانی و خدمات پس از فروش نرم​‌افزار را لغو خواهد نمود.
 3. وظیفه حفظ و حراست از نرم​‌افزار و اطلاعات کاربری، صرفاً بر عهده مشتری خواهد بود و در صورت کپی‌​برداری، استفاده غیرمجاز و یا کرک از نسخه تحت مالکیت مشتری، پدیدآورنده مشتری رادر قبال این امر مسئول می‌​داند و طبق قانون حقوق مولفین و پدیدآورندگان نرم​‌افزار، غیرمجاز تلقی می​گردد و پیگرد قانونی خواهد داشت و بعلاوه شرایط پشتیبانی و خدمات پس از فروش نرم​‌افزار را نیز لغو خواهد نمود.
 4. علائم تجارى، آرم​‌ها و اطلاعاتی که در نرم​‌افزار به نمایش درآمده، متعلق به پدیدآورنده بوده و هیچ جزئى از محتواى نرم​‌افزار را نمى​‌توان تحت هرعنوانی بدون اجازه کتبى پدیدآورنده، استفاده، تعبیر یا تفسیر کرد. استفاده شما از اطلاعات موجود در این نرم​‌افزار، در نرم​‌افزار و یا هرگونه محتواى دیگر اکیداً ممنوع است.
 5. مسئولیت مستقیم حفظ و نگهداری اطلاعات کاربری مورد نیاز برای استفاده از نرم‌افزار بر عهده مشتری است و پدیدآورنده، هیچ‌گونه تعهدی در قبال حفظ و نگهداری از اطلاعات شخصی کاربران برعهده ندارد. لذا پیشنهاد می‌​شود کاربران گرامی اطلاعات شخصی خود را ضبط و نگهداری نمایند تا در صورت نیاز به نصب مجدد نرم​‌افزار از این اطلاعات برای فعال​سازی نرم​‌افزار خود استفاده نمایند.
 6. اطلاعات ارائه شده در این نرم‌​افزار برمبنای آخرین و به روزترین منابع پزشکی تهیه و تدوین شده است، لیکن موارد ارائه شده صرفاً جهت اطلاع کلی کاربر است و لازم است هرگونه تفسیر آزمایشات پزشکی توسط پزشک معالج و برمبنای معاینه دقیق و بررسی​‌های بالینی و پاراکلینیک مربوطه توسط پزشک صورت گیرد.
 7. استفاده از نرم‌افزار و فعال‌سازی آن مستلزم ثبت​‌نام و پرداخت هزینه است. این هزینه بابت نصب نرم​‌افزار بر روی هر دستگاه محاسبه می‌​شود و اعتبار آن برای آن دستگاه خاص نامحدود است و استفاده از نرم‌افزار بر روی یک دستگاه نیاز به پرداخت آبونمان ندارد. استفاده از نرم‌افزار بعد از خرید اعتبار و نصب و فعال‌سازی، نیاز به اینترنت ندارد و بصورت Offline است و بنابراین هیچگونه محدودیت زمانی برای استفاده ندارد.
 8. هزینه فعال‌سازی، مربوط به استفاده از نرم​‌افزار بر روی یک دستگاه است و در صورت نیاز به استفاده از آن بر روی دستگاه​های دیگر باید اعتبار جداگانه خریداری شود. لیکن در صورت آپدیت و یا نصب مجدد برنامه بر روی یک دستگاه خاص، نیاز به خرید اعتبار جدید نیست.
 9. پدیدآورنده، مى​‌تواند با به روز کردن این بیانیه در هر زمان این "شرایط والزامات" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از قوانین و مقرارات جدید در سایت نرم‌​افزار دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان مورد نظر مطلع شوید.
 10. نصب نرم‌افزار فعال​سازی و استفاده از آن به منزله رویت و مطالعه دقیق قرارداد فوق و قبول تمامی مفاد آن است.
 11. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق​نامه حَکَم خواهند بود.

لطفا صبر کنید